POZIVNICA NA VEČER MATEMETIKE 2020.
Autor: ZRINKA JURIĆ, 1. 12. 2020.

''Večer matematike'' manifestacija je čiji je začetnik Hrvatsko matematičko društvo, a održava se u mnogim školama u Republici Hrvatskoj pa tako i u našoj! Večer matematike zamišljena je, i na taj se način do ove godine i održavala, kao skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici.

No, zbog trenutne epidemiološke situacije nismo u mogućnosti organizirati radionice i radne centre na način kako smo navikli, nego imate priliku zabaviti se i biti kreativni na „online način“.

Iako se Večer matematike tradicionalno održava prvoga četvrtka u prosincu, ove su godine – zbog načina organizacije –  aktivnosti dostupne od 3. do 7. prosinca 2020., od četvrtka do ponedjeljka.

Dragi učenici petih, šestih, sedmih i osmih razreda, pozovite vaše roditelje i ostale ukućane da vam se pridruže u ovogodišnjoj online Večeri matematike i provedite jednu ili više zajedničkih večeri uz zabavnu matematiku!

Materijalima pristupite na sljedećoj poveznici VEČER MATEMATIKE 2020.

Tatjana Brešćanski, učiteljica matematike