VEČER MATEMATIKE U RAZREDNOJ NASTAVI
Autor: ZRINKA JURIĆ, 10. 12. 2020.

Svake godine početkom prosinca rado sudjelujemo s našim učenicima i roditeljima u obilježavanju Večeri matematike. Večer matematike nije pobjegla pred koronom, samo je u nekim razredima postala Dan matematike. Sudjelovali su gotovo svi učenici nižih razreda.
Učiteljice razredne nastave priredile su zanimljive matematičke igre, mozgalice, tangrame, memoryje, križaljke, osmosmjerke,  rebuse....Služili smo se i digitalnom tehnologijom i digitalnim alatima. Pojedini učenici uživali su u osmišljenim zadatcima u Matificu.
Dobrog raspoloženja i glasnog smijeha nije nedostajalo. I matematika može biti zanimljiva!                                                                                                                                                                                                Dunja Golek, učiteljica

Fotografije pogledajte u (OPŠIRNIJE)!

Ovako je bilo u 1. c razredu,

ovako u 3. a