eTWINNING PROJEKTI
eTwinning projekt: PODIJELIMO RADOST I SREĆU
Autor: ZRINKA JURIĆ, 22. 12. 2019.

Učiteljice drugih razreda Dunja Golek, Marina Barunčić i Ljubica Bikić pokrenule su prvi eTwinning samostalni projekt naše škole pod nazivom Podijelimo radost i sreću. Učiteljice ističu ciljeve ovog Projekta: poticati empatiju, plemenitost, humanost kod učenika, njihovih roditelja i drugih odraslih osoba. U njegovoj najavi navele su da će u vrijeme Adventa različitim aktivnostima širiti i dijeliti ljubav i dobrotu potrebitima.
U OPŠIRNIJE čitajte i gledajte što su sve sa svojim učenicima i njihovim roditeljima radile ovoga Adventa!

Učenici drugih razreda tijekom Adventa sudjelovali su u humanitarnoj akciji Podijelimo radost Božića.

Posjetili smo Caritasovu Pučku kuhinju, sa željom da unesemo malo radosti i topline ljudima u potrebi. Posjet se sastojao od tri dijela:

Prvi puta smo nosili tople kiflice i kalupaše, te pjevali božićne pjesme.

Drugi posjet obilježile su košare s voćem (sudjelovao je i naš kolektiv na čemu im zahvaljujemo), prehrambene namirnice, naravno, sve uz pjesmu i veliki osmijeh na licu.

Ne smijemo zaboraviti naše vrijedne bake, tete i roditelje koji su nam svojom plemenitošću omogućili provedbu ove lijepe akcije.

"BOŽIĆ JE KADA UČINIŠ NEŠTO MALO POSEBNIJE ZA NEKU OSOBU!"

Učiteljice: Marina Barunčić, Dunja Golek i Ljubica Bikić