Korisne poveznice

NATJECANJA I NATJEČAJI
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE
Zrinka Jurić / datum: 25. 3. 2024. 12:44

U petak 22. ožujka 2024. u OŠ Mitnica u Vukovaru održano je županijsko Natjecanje iz geografije. Dorijan Satmari iz 6. c bio je šesti, a natjecala se i Iskra Čurdinjaković iz 5. c. Mentor im je Milenko Zovko
Čestitamo učenicima i mentoru!

[OPŠIRNIJE]

PET OSMAŠICA NATJECALO SE NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ HRVATSKOGA JEZIKA
Zrinka Jurić / datum: 22. 3. 2024. 11:00

OŠ "August Cesarec" iz Ivankova bila je domaćin žuapnijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika, a održano je u srijedu 20. ožujka 2024. Na njemu nas je predstavljalo pet osmašica. Mia Čurdinjaković (8. a) zauzela je 3. mjesto, a njezina razredna kolegica Magdalena Bubnjić bila je 4. Leonarda Ždravac prema rangu je zauzela 10. mjesto, a sudjelovale su još Ema Banovac i Sara Korov, obje iz 8. c. Mijina i Magdalenina mentorica je Zrinka Jurić, a Leonardina, Emina i Sarina Ivana Karlušić Budimir

Čestitke svim natjecateljicama i mentoricama!

Fotografija je u (OPŠIRNIJE)!

[OPŠIRNIJE]

MIA ČURDINJAKOVIĆ ŠESTA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ POVIJESTI
Zrinka Jurić / datum: 22. 3. 2024. 10:55

Na županijskom Natjecanju iz povijesti, koje se održalo u našoj školi u ponedjeljak 18. ožujka 2024., predstavljala nas je Mia Čurdinjaković iz 8. a koja je zauzela 6. mjesto u konačnom poretku osmaša. Mentor joj je Ivan Krajinović. Čestitamo im oboma!

[OPŠIRNIJE]

ŠKOLSKA RAZINA HIPPO NATJECANJA
Zrinka Jurić / datum: 18. 3. 2024. 14:45

U petak 15. ožujka 2024. godine  održana je školska razina Hippo međunarodnog natjecanja u našoj školi. U samome natjecanju sudjeluju učenici iz preko 60 država svijeta. Ove je godine sudjelovalo 67 učenika naše škole, od drugog do osmog razreda. Pod mentorstvom tri nastavnice Engleskog jezika Lidije Škrlec, Marije Rukavine i Gabrijele Romić, učenici su se marljivo pripremali i pokazali svoje izvrsno znanje. S nestrpljenjem očekujemo rezultate prve razine natjecanja. Čestitamo svim sudionicima na trudu i pokazanom znanju!

Gabrijela Romić, koordinatorica natjecanja

Fotografije su u (OPŠIRNIJE)!

[OPŠIRNIJE]

EKIPA CRVENOG KRIŽA PRVA NA ŠKOLSKOM I OPĆINSKOM NATJECANJU
Zrinka Jurić / datum: 15. 3. 2024. 09:59

U Vinkovcima je u subotu 9. ožujka 2024. održano Gradsko i općinsko natjecanje Mladih Gradskog društva Crvenog križa. Među 17 ekipa osnovnih škola ekipa naše škole zauzela je prvo mjesto! Već smo navikli na ovakve rezultate mladih humanitaraca čija je mentorica učiteljica Dajana Blažanović! Ovogodišnju ekipu činili su Karlo Mandek, Lea Nakić, Marta Novoselac, Nikolina Ramljak iz 7. a te Ema Habuda i Noel Konečni iz 8. c
Čestitamo učenicima i mentorici na ostvarenom rezultatu te im želimo nastavak uspješnog natjecanja na međužupanijskoj razini sredinom travnja ponovo u Vinkovcima!

[OPŠIRNIJE]

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE
Zrinka Jurić / datum: 14. 3. 2024. 20:23

Vjeko Šarić iz 8. b bio je naš predstavnik na ovogodišnjem županijskom Natjecanju iz kemije na kojemu je zauzeo 5. mjesto. Mentorica mu je Vesna Matak. Čestitke Vjeki i mentorici!
Natjecanje je održano u OŠ "A. G. Matoš" u Vinkovcima u četvrtak 7. ožujka 2024.

[OPŠIRNIJE]

MUŠKA STOLNOTENISKA EKIPA PETA NA DRŽAVNOM NATJECANJU U POREČU
Zrinka Jurić / datum: 13. 3. 2024. 09:47

Iz Poreča su nam pristigle izvrsne vijesti! Muška stolnoteniska ekipa u sastavu Jakov Matijević i Nikola Vučinić iz 5. b, Ante Kolak iz 8. b i Marko Babić iz 8. c osvojila je 5. mjesto na državnom natjecanju. Mentor im je Marijan Horvat.
Čestitke sportašima i mentoru na plasmanu na državno natjecanje i ostvarenom rezultatu!

[OPŠIRNIJE]

ŽUPANIJSKI PRVAK IZ BIOLOGIJE VJEKO ŠARIĆ IZ 8. B
Zrinka Jurić / datum: 13. 3. 2024. 09:41

Županijsko Natjecanje iz biologije održano je u četvrtak 29. veljače 2024. S njega nam se vraća prvi ovogodišnji županijski prvak Vjeko Šarić iz 8. b. Ema Banovac (8, c) bila je 4., a Sara Korov (8. c) zauzela je 9. mjesto. Mentorica im je Vesna Matak.
Čestitke učenicima i mentorici na pripremi, radu i uspjehu!

[OPŠIRNIJE]

NA ŽUPANIJSKOM LIDRANU MIA ČURDINJAKOVIĆ IZ 8. A PREDSTAVILA SE PJESMOM "S KROVA"
Zrinka Jurić / datum: 13. 3. 2024. 09:32

U srijedu 28. veljače 2024. u Srednjoj strukovnoj i obrtničkoj školi u Vinkovcima održan je Okrugli stol županijske razine LiDraNa. S međuopćinske razine na nju je predložena pjesma S krova, a autorica joj je Mia Čurdinjaković iz 8. a. Mentorica joj je Zrinka Jurić. Mijina pjesma sa županijske razine nije predložena na sljedeću državnu razinu, no bilo je ovo lijepo iskustvo sudjelovanja na županijskoj razini. Mia ima mnogobrojnih talenata, a među njima je i pisana riječ te je njezina mentorica uvjerena kako će Mia i u srednjoj školi nastaviti s pisanjem pjesama i kratkih priča!

[OPŠIRNIJE]

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
Zrinka Jurić / datum: 27. 2. 2024. 20:18

Najbrojnija ekipa na ovogodišnjem županijskom Natjecanju iz matematike bila je ekipa naše škole - s čak trinaest učenika!

Treći rezultat u županiji ostvario je Martin Cerovčec iz 4. b (mentorica Slavica Astaloš), četvrto i peto mjesto zauzeli su Eva Maloševac i Emanuel Kalaica iz 4. c (mentorica Nada Brdar), a osim njih, na županijskom su natjecanju sudjelovali Domagoj Kartelo i Dominik Mihaljević iz 4. a (mentorica Dinka Pavić Rosandić) te Jakov Bazina (9. mjesto) i David Damjanović iz 4. b (mentorica Slavica Astaloš).

Petašica Luna Radilj (5. c) osvojila je odlično četvrto mjesto dok je Iskra Čurdinjaković (5. c) bila tek korak do Lune – peta. Na natjecanju su sudjelovali i Lucija Sučić (5. c) i Nikola Vučinić (5. b). Mentorica učenika petih razreda bila je Tatjana Brešćanski.

Nikol Marijanović iz 6. c, u kategoriji šestaša, bila je šesta, a na natjecanju je sudjelovala i šestašica Sara Musa (6. b). Njihova je mentorica Karolina Bogdanović

Čestitamo svima! Natjecanje je održano u OŠ Ivane Brlić-Mažuranić u Rokovcima-Andriješevcima 26. veljače 2024.

Tatjana Brešćanski

[OPŠIRNIJE]

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA
Zrinka Jurić / datum: 26. 2. 2024. 20:47

Na županijskom Natjecanju iz njemačkog jezika natjecala se Tena Matijević iz 8. c, a mentorica joj je Helena Koščak (s. Elizabeta). Natjecanje je održano 14. veljače 2024. u OŠ "Antun i Stjepan Radić" u Gunji.

[OPŠIRNIJE]

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA
Zrinka Jurić / datum: 26. 2. 2024. 20:24

OŠ "Stari Jankovci" iz Starih Jankovaca u utorak 13. veljače 2024. bila je domaćin županijskog Natjecanja iz engleskog jezika na kojemu je naša predstavnica bila Agnez Volf iz 7. a, a mentorica joj je Lidija Škrlec. Prema broju bodova zauzela je 7. mjesto! Čestitamo Agnez i mentorici!

[OPŠIRNIJE]

MUŠKA EKIPA 5. NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU U BADMINTONU
Zrinka Jurić / datum: 27. 11. 2023. 18:51

[OPŠIRNIJE]

MEĐUNARODNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE I RAČUNALNOG RAZMIŠLJANJA DABAR PONOVNO U NAŠOJ ŠKOLI
Zrinka Jurić / datum: 27. 11. 2023. 12:56
Završilo je natjecanje Dabar u kojemu je sudjelovalo 49 065 učenika iz cijele Hrvatske, a iz naše škole 114 učenika. Proveli su ga učitelji informatike: Adrijan Čačić, Mira Magdić i Maja Štefanac.
Zahvaljujemo svim učenicima na sudjelovanju i pohvaljujemo ih na trudu koji su uložili. Svi učenici mogu preuzeti svoje diplome na kolegiju Dabar@ucitelji.hr, a zlatne diplome dobili su učenici čiji je rezultat u 10% najboljih u Hrvatskoj.
To su sljedeći učenici:
- Eva Maloševac, 4. c (mentorica Maja Štefanac)
- Martin Cerovčec, 4. b (mentorica Mira Magdić)
- Duje Mustapić, 4. b (mentorica Mira Magdić)
- Iskra Čurdinjaković, 5. c (mentorica Mira Magdić)
- Dorijan Satmari, 6. c (mentorica Mira Magdić)
- Luka Križanac, 6. b (mentorica Mira Magdić)
- Tomislav Kuveždić, 6. b (mentorica Mira Magdić).
                                                                                     Maja Štefanac

[OPŠIRNIJE]

BADMINTON - 2. MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU
Zrinka Jurić / datum: 23. 11. 2023. 14:32

[OPŠIRNIJE]

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU - 1. MJESTO I PLASMAN NA DRŽAVNO NATJECANJE
Zrinka Jurić / datum: 20. 11. 2023. 20:37