(8. 4. - 19. 4. 2024.)

« Travanj 2024 »

ŠKOLSKA I MEĐUOPĆINSKA NATJECANJA I SMOTRE 2017.
Autor: Zrinka Jurić, 19. 2. 2017.

Tko je sudjelovao na školskom natjecanju, tko je pozvan na županijsko natjecanje, tko su mentori - čitajte ovdje!

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i trudu uloženom u pripremu za natjecanje. Pozvanim učenicima na županijsko natjecanje sretno dalje!

GEOGRAFIJA - 18. SIJEČNJA 2017.

5. razredi - Robin Obradović iz 5. b, Iva Bratić i Tena Novoselac iz 5. c. Mentorica je Vlatka Bašić.

6. razred - Marin Bikić i Leon Blažević iz 6. a, Marko Boričić, Borna Mandek i Marta Šarić iz 6. b te  Valentina Cindrić, Maja Horvat, Antonela Marjanović i Luka Santovac iz 6. c. Mentor a i c razredu je Milenko Zovko, a mentorica b razredu Vlatka Bašić.

Na županijsko su natjecanje pozvani od petih razreda Robin Obradović, a od šestaša Luka Santovac, Marin Bikić i Valentina Cindrić. Čestitamo!

ENGLESKI JEZIK – 25. SIJEČNJA 2017.

8. razredi - Lucija Beškara i Antonija Spajić iz 8. a, Ena Lusavec iz 8. c. Mentorica je Lidija Škrlec.

Lucija Beškara pozvana je na županijsko natjecanje! Čestitamo!

LIDRANO – 25. SIJEČNJA 2017.

Na međuopćinskoj razini smotre Lidrano u Otoku je u dramsko-scenskom izrazu sudjelovala Barbara Vučinić iz 3. b. Izvela je monolog Štednja Sanje Polak, a za nastup ju je pripremala mentorica Ljubica Bikić.

MATEMATIKA - 26. SIJEČNJA 2017.

4. razredi – Andrej Fišić, Ivan Komesarović, Adrian Mičić iz 4. a (mentorica Hrvojka Lenđer), Ivan Galunić iz 4. b (mentorica jelica Tomić) te Filip gavrić, Borna nikolić i Domagoj Šuker iz 4. c (mentorica Zdenka Pezer).

5. razredi – Sara Šmider i Željko Živić iz 5. a te Filip Bazina i Borna Vukajlović iz 5. b – mentor je Robert Milobar.

6. razredi – Leon Blažević, David Iličić, Luka Janošić i  Viktorija Višek iz 6. a, Petra Đukić i Oskar Ante Soldo iz 6. c. Mentorica im je Tatjana Brešćanski.

Na županijsko natjecanje plasirali su se učenici 6. c razreda Petra Đukić i Oskar Ante Soldo te učenici 6.a razreda Viktorija Višek i Luka Janošić. Čestitamo!

FIZIKA – 30. SIJEČNJA 2017.

8. razred: Mia Bajić, Marija Galić i Davor Maljković (svi iz 8. b). Mentorica je Irena Papac.

Na županijsko je natjecanje pozvan Davor Maljković. Čestitamo!

59. NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA - 31. SIJEČNJA 2017.

5. razredi - Borna Knežević, Dora Matanović, Mario Nikić i Mila Vučinić iz 5. c

6. razredi - David Iličić i Paula šalić iz 6. a. Mentorica je svima Mira Magdić.

(natjecanje se sastojalo od izrade tehničke tvorevine - stola za učenje u 5. razredu i pomoćne građevine u 6. razredu, usmenog izlaganja  rada i pisanja pisane provjere)

Na županijsko natjecanje pozvani su Borna Knežević i Mario Nikić od petaša i šestaši David Iličić i Paula Šalić. Čestitamo!

HRVATSKI JEZIK - 2. VELJAČE 2017.

8. razredi - Dora Osrečki i Barbara Vidoš  iz 8. b. Mentorica je Zrinka Jurić.

Na županijsko su natjecanje pozvane Dora Osrečki i Barbara Vidoš. Čestitamo!

BIOLOGIJA - 6. VELJAČE 2017.

7. razredi – Mia Juričić i Katarina Vasilj iz 7. a, Antonela Božić i Ena Suman iz 7. b, Iva Lenđer i Mia Kubica iz 7. c. Mentorica je Vesna Matak.

8. razredi - Mia Bajić, Marija Galić i Helena Kuprešak iz 8. b. Mentorica je Veselka Čorluka.

Na županijskom natjecanju predstavljat će nas sedmašice Ena Suman i Katarina Vasilj. Čestitamo!

POVIJEST - 7. VELJAČE 2017.

7. razredi –  Ela Brkić, Toni Jurina i Ena Suman iz 7. b te Luka Hostonski, Josip Rališ i David Šušnjara iz 7. c. Mentor je Milenko Zovko.

8. razredi - Toni Barunčić 8. a  i Ante Šmider iz 8. c. Mentor je Ivan Krajinović.

Na županijsko je natjecanje pozvan Ante Šmider iz 8. c. Čestitamo!

KEMIJA - 8. VELJAČE 2017.

7. razredi – Mia Juričić, Robert Jakopović, Lana Kovač i Katarina Vasilj iz 7. a, Filip Nikić i Samuel Nikić iz 7. b te Iva Ignjačić, Mia Kubica, Matea Marojević i Antonio Piperković iz 7. c. Mentorica je Vesna Matak.

8. razredi - Matej Bešenić i Adrian Horvat iz 8. a i Davor Maljković iz 8. b. Mentorica je Veselka Čorluka.

Od sedmaša na županijsko natjecanje pozvani su Antonio Piperković, Iva Ignjačić i Robert Jakopović, a od osmaša Adrian Horvat i Matej Bešenić. Čestitamo!