DODJELA DIPLOMA I NAGRADA NAJUSPJEŠNIJIM UČENICIMA I MENTORIMA
Autor: Zrinka Jurić, 11. 6. 2012.

U srijedu 6. lipnja Ured za prosvjetu, kulturu i sport Vukovarsko-srijemske županije upriličio je svečanu dodjelu diploma i nagrada učenicima i mentorima koji su u znanstvenim i strukovnim područjima te sportu ostvarili najbolje rezultate ove školske godine.

Pozvani su učenici koji su na državnim natjecanjima osvojili prva tri mjesta te županijski prvaci. Uspješnu ekipu naše škole predvodio je ravnatelj Damir Burić.

Diplome i nagrade za državnu razinu dobili su Sara Zlojić za osvojeno 2. mjesto na državnom Natjecanju iz hrvatskoga jezika (mentorica Zrinka Jurić) i Zbor mlađeg uzrasta koji je na 55. glazbenim svačanostima hrvatske mladeži osvojio brončanu plaketu (mentorica Julija Dujić).

Naši županijski prvaci su Marina Neferanović iz geografije (sudjelovala i na državnom natjecanju) i kemije (mentorice Vlatka Bašić i Veselka Čorluka), Martina Breški iz biologije (mentorica Vesna Matak) te Kristijan Kokor iz geografije (mentor Milenko Zovko).

Na dodjeli smo među žapanijskim prvacima imali i sportaše badminton ekipu djevojčica i stolnotenisku ekipu dječaka. Djevojčice su i ekipno zaslužile pehar za 2. mjesto u Županiji. Mentor im je Vladimir Matijević.