(11. 3. - 22. 3. 2024.)

« Ožujak 2024 »

ŠŠK VIHOR - SPORTSKA DOGAĐANJA

NATJECANJA U ŠK. GOD. 2011./2012.

Članovi ŠŠK "Vihor" natjecali su se u brojnim sportovima. Naši sportaši su se srčano borili na svim terenima i razinama natjecanja. U nastavku donosimo popise i fotografije ekipa (nažalost na fotografijama nisu svi članovi ekipa!) i rezultate s natjecanja. Mentor svim sportašima je Vladimir Matijević.

DJEČACI

Prema konačnoj tablici sportskih natjecanja dječaci su ukupno imali 65 bodova.

MALI NOGOMET: Stjepan Dekanić i Mihael Marojević (6. r.), Dominik Jelinić i Bruno Spajić (7. r.), Berislav Čordaš, Luka Knežević, Krunoslav Kovač, Dominik Kresić, Dinko Ljoljo, Križan Markić, Luka Mauer i Tomislav Širić (8. r.).

RUKOMET: Jakov Josipović (7. r.), Berislav Čordaš, Luka Knežević, Dominik Kresić, Hrvoje Lučanin, Križan Markić, Luka Mauer, Toni Mijolović,

Marko Ninković, Josip Radočaj i Tomislav Širić (8. r.).

PLIVANJE: Ivan Gajčević (5.r.), Ivan Čačić i Toni Maloča (7. r.), Berislav Čordaš, Karlo Čuljak, Luka Knežević, Dominik Kresić, Danijel Leović, Luka Mauer, Tomislav Širić(8. r.). Dečki su na Županijskom natjecanju zauzeli 2. mjesto.

STOLNI TENIS: Luka Agičić (3.. r.), Dominik Kresić i Križan Markić (8. r.). Na Županijskom natjecanju bili su 1., a u Poluzavršnici državnog natjecanja u Pleternici izvrsni 2. U ekipi je bio i najmlađi učenik koji je predstavljao školu na sportskim natjecanjima.

BADMINTON: Dominik Kresić, Dinko Ljoljo,  Borna Marin, Luka Mauer i Tomislav Širić (8. r.).

KOŠARKA: Vedran Grgić, Tomislav Kovač,  Dominik Jelinić (7. r.), Berislav Čordaš, Luka Knežević, Krunoslav Kovač, Dominik Kresić, Dinko Ljoljo, Borna Marin, Luka Mauer, Toni Mijolović, Domagoj Prkačin, Tomislav Širić i Lovro Voda. (8.r.).

DJEVOJČICE

Prema konačnoj tablici sportskih natjecanja djevojčice su ukupno imale 55 bodova.

RUKOMET:  Tea Babić i Dinka Zaluški (7. r.), Petra Kolak, Dora Križanac, Mirjana Sučić, Ivona Šekerija, Marija Šekerija, Ena Tandara, Katarina Trehub i Nikolina Vrebić(8.r.).

PLIVANJE: Petra Čuljak (4.r.), Nikolina Grlić (6. r.), Ana Vrljić, Anja Cigler, Doris Leović, Valentina Kavšek (7. r.). Cure su bile 3. na Županijskom natjecanju, a u ekipi je i najmlađa predstavnica škole na sportskim natjecanjima.

BADMINTON: Lukac Mia (7.r.), Marija Bare, Petra Kolak, Dora Križanac i Ena Tandara (8.r.). Badminton ekipa bila je 1. na Županijskom natjecanju, a u Poluzavršnici državnog natjecanja u Kutjevu izvrsna 2.

ODBOJKA: Petra Kolak, Dora Križanac, Mirjana Sučić, Ana Šaravanja, Ena Tandara, Katarina Trehub i Nikolina Vrebić (8.r.).

STOLNI TENIS: Tonka Markić i Vlatka Vrdoljak (6. r.) te Marinela Petanović (7. r.). Djevojčice su bile 2. na Županijskom natjecanju.

KOŠARKA: Barbara Trehub (6. r), Magdalena Paradžik, Antonija Raič, Laura Vidoš i Ana Vrljić (7. r.), Petra Kolak, Mirjana Sučić, Ena Tandara, Katarina Trehub i Nikolina Vrebić (8. r.).