(11. 3. - 22. 3. 2024.)

« Ožujak 2024 »

BOŽIĆNA PRIREDBA 2014.
Autor: Zrinka Jurić, 24. 12. 2014.

Radost, smijeh, pjesma, ples, lijepe riječi i poruke ispunile su sinoć mnoštvo prisutnih na božićnoj priredbi! Učenici su vrijedno pripremali svoje nastupe uz pomoć učiteljica i nastavnica, pozornica je dobila nove zastore, domar je pružio tehničku podršku ozvučenjem i glazbom... Svatko je na svoj način učinio ovu večer posebnom!

Više o priredbi čitajte u OPŠIRNIJE, a izbor fotografija pogledajte u galeriji.

Prisutne su pozdravile Lara Živanović (7. a) i Magdalena Maroš (7. b), ukratko najavile točke i svima zaželjele sretan Božić i Novu 2015. godinu!

Recitaciju Poseban dan izveli su učenici 1. a, a Isusu za rođendan učenici 1. b. Ples vila i vilenjeka otplesali su učenici 1. c razreda. Dvoje učenika (2. b i 2. c) izvelo je kratki igrokaz Božićne jaslice. Cure za 5 (plesna skupina učenica 1. r.) izvele su plesnu točku uz pjesmu Sretan Božić.

Dramska skupina učenika 6. r. izvela je prigodni igrokaz Božić je u nama, a podršku pjesmama dao im je školski zbor. Veliko čudo za mali bor igrokaz je koji su izveli učenici 2. c, a rasplesane su bile učenice 4. b razreda uz pjesmu All I wont for Christmas... Recitaciju Hrvatski Božić izvele su dvije učenice 4. c, a na kraju su priredbu veselo završili Rock djedice iz 2. b.

Za nastupe učenike su pripremile Marina Barunčić, Ljubica Bikić, Dunja Golek, Jelica Tomić, Zdenka Pezer, Tena Trifunović, Irena Mataković, Julija Dujić, Dajana Blažanović, Dubravka Benki i Ivana Karlušić Budimir.

Još jedna lijepa priredba je iza nas. Vrijeme je za radost Božića u obiteljima, doček nove i sigurno bolje godine, odmor od školskih obaveza, igru, druženje... Vidimo se u Novoj!